Společnost pro Jizerské hory, o.p.s. - logo
Pecujeme o krajinu, kterou máme rádi
Pecujeme o krajinu, vedem ostatni
Společnost pro Jizerské hory, o.p.s. - Pečujeme o krajinu
Pecujeme o krajinu, kterou máme rádi
Pecujeme o krajinu, kterou máme rádi
Pecujeme o krajinu, vedem ostatni
Pecujeme o krajinu, kterou máme rádi

Soví noc 2022 - plakát, JPEG

Soví noc je po 3 letech opět tady! Jsme moc rádi, že Vás můžeme po delší přestávce pozvat na naši tradiční jarní akci, kterou zahájíme sezónu na Jizerce.

V termínu 22.-23. dubna 2022 se budete moci dozvědět vše důležité o sovách Jizerských hor, setkat se s živými sovami, vypravit se na večerní procházku za sovím houkáním, anebo si ráno přivstat a vyrazit na ranní procházku s ornitologem a zúčastnit se mnoha dalších aktivit – vše pod dohledem zkušených odborníků. Pro děti budou opět připraveny sobotní ekohry. Začátek v pátek v 17:00, konec v sobotu v 11:00. Program naleznete zde. Změna programu vyhrazena.

V ceně 400,- Kč/os. (dospělí), popř. 300,- Kč/os. (děti 7 – 17,99 let), 0,- Kč (děti 0 – 6,99 let) je ubytování ve vlastních spacácích (na postelích), program a večeře. Platí se hotově na místě. Parkování se platí zvlášť – půjde-li to u chaty (20,- Kč/započatý den), nepůjde-li, je třeba po vyložení zavazadel odjet s autem na centrální parkoviště pod Bukovcem, kde je parkovací automat. Příjezd na program v pátek mezi 16. a 17. hodinou. Sobotní snídani si zajišťuje každý individuálně. K dispozici je vybavená kuchyň včetně ledničky, mikrovlnné trouby apod..

Naše chalupa má omezenou kapacitu, proto je třeba se předem přihlásit. Přihlášky začínáme přijímat 1. dubna 2022, a to pouze mailem:

SEV-Jizerka@seznam.cz

Přihlášky budou vyřizovány v pořadí, v jakém dojdou na mail.

V případě dotazů:   tel.: 733 735 875   (David Kavan)

Těšíme se na Vás!