Společnost pro Jizerské hory, o.p.s. - logo
Pecujeme o krajinu, kterou máme rádi
Pecujeme o krajinu, vedem ostatni
Společnost pro Jizerské hory, o.p.s. - Pečujeme o krajinu
Pecujeme o krajinu, kterou máme rádi
Pecujeme o krajinu, kterou máme rádi
Pecujeme o krajinu, vedem ostatni
Pecujeme o krajinu, kterou máme rádi

plakát Soví noc 2020

Soví noc je po roce opět tady! Rádi bychom Vás pozvali na naši tradiční jarní akci, kterou zahájíme letošní sezónu na Jizerce.

V termínu 24.-25. dubna 2020 se budete moci dozvědět vše důležité o sovách Jizerských hor, setkat se s živými sovami, vypravit se na večerní procházku za sovím houkáním, anebo si ráno přivstat a vyrazit na ranní procházku s ornitologem a zúčastnit se mnoha dalších aktivit – vše pod dohledem zkušených odborníků. Pro děti budou opět připraveny sobotní ekohry. Začátek v pátek v 17:00, konec v sobotu v 11:00. Detailní program (včetně časového harmonogramu) bude zveřejněn týden před akcí. Změna programu vyhrazena.

V dotované ceně 300,- Kč/os. (12-99 let), popř. 200,- Kč/os. (děti 3-12 let), je ubytování ve vlastních spacácích (na postelích), program a večeře. Parkování se platí zvlášť – půjde-li to u chaty (20,- Kč/započatý den), nepůjde-li, vyřešíme dle situace. Příjezd na program v pátek mezi 16. a 17. hodinou. Sobotní snídani si zajišťuje každý individuálně. K dispozici je vybavená kuchyň.

Naše chalupa má omezenou kapacitu, proto je třeba se předem přihlásit. Přihlášky začínáme přijímat 1. března 2020, a to pouze mailem:

SEV-Jizerka@seznam.cz,   tel.: 733 735 875   (David Kavan)

Přihlášky budou vyřizovány v pořadí, v jakém dojdou na mail.

Těšíme se na Vás!